Medarbetare


Adam Sahlstedt

Head of Link Production
08-546 66 252
adam.sahlstedt@jajja.com

Läs mer

Alexandra Genz

Account Manager
08-546 66 200
Alexandra.Genz@jajja.com

Läs mer

Anders Ellvin

Senior Web Developer
054-202 11 68
anders.ellvin@jajja.com

Läs mer

Anders Fudali

IT Operations Manager
08-546 66 212
anders.fudali@jajja.com

Läs mer

Andreas Allerdahl

Software Developer
08-546 66 200
andreas.allerdahl@jajja.com

Läs mer

Andreas Pettersson

Copy and Project Manager
054-202 11 61
andreas.pettersson@jajja.com

Läs mer

Carl-Michael El Bishti

Account Manager
08 546 662 59
Carl-Michael.ElBishti@jajja.com

Läs mer

Charlotte Nobel

Senior Digital Marketing Advisor
08-546 66 200
charlotte.nobel@jajja.com

Läs mer

Chris Hedlund

Project Manager
08-546 66 341
chris.hedlund@jajja.com

Läs mer

Daniel Adolfsson

Software Developer
08-546 66 200
daniel.adolfsson@jajja.com

Läs mer

Danka Djordjevic

Accounting Manager
08-121 25 252
danka.djordjevic@jajja.com

Läs mer

Emelie Nordenskjöld

Project Manager (föräldraledig)
08-546 66 247
emelie.nordenskjold@jajja.com

Läs mer

Emelie Tillack

SEM Specialist
08-546 66 377
emelie.tillack@jajja.com

Läs mer

Emma McClane Kvarnström

SEM Specialist
08-546 66 200
Emma.McClane@jajja.com

Läs mer

Erik Åberg

IT Operations Engineer
08-546 66 226
erik.aberg@jajja.com

Läs mer

Erika Uleander

Project Manager
08-546 662 48
Erika.Uleander@jajja.com

Läs mer

Erkan Orhun

SEO Specialist
08-546 66 367
erkan.orhun@jajja.com

Läs mer

Fares Youcefi

Project Manager
08 546 663 44
Fares.Youcefi@jajja.com

Läs mer

Fredrik Strömberg

Account Manager
08 546 662 45
Fredrik.Stromberg@jajja.com

Läs mer

Geir Halvorsen

SEO Specialist
08-546 66 234
geir.halvorsen@jajja.com

Läs mer

Gunnar Bark

Director of Production
054-202 13 90
gunnar.bark@jajja.com

Läs mer

Gunnel Sjölander

Accounts receivables
08-546 66 261
gunnel.sjolander@jajja.com

Läs mer

Håkan Åkerlund

Marketing Director
08-546 66 222
hakan.akerlund@jajja.com

Läs mer

Jarle Strand

SEO Specialist
08-546 66 254
jarle.strand@jajja.com

Läs mer

Jashar Serindal

Account Director
08-546 66 237
jashar.serindal@jajja.com

Läs mer

Jens-Peter Sjöberg

Creative Director
08-546 66 200
jens-peter.sjoberg@jajja.com

Läs mer

Joacim Wallner

Account Manager
08-546 66 282
joacim.wallner@jajja.com

Läs mer

John Castillo

Software Developer
08-546 66 200
John.Castillo@jajja.com

Läs mer

Johnny Axelsson

Project Manager
08-546 66 284
johnny.axelsson@jajja.com

Läs mer

Linnea Persson

Project Manager
08-546 662 46
Linnea.Persson@jajja.com

Läs mer

Maja Löfgren

Project Manager
08-546 66 272
maja.lofgren@jajja.com

Läs mer

Malin Rudby

Project Manager
08-546 66 379
malin.rudby@jajja.com

Läs mer

Marcus Sahlstedt

Link Developer
08-546 66 200
marcus.sahlstedt@jajja.com

Läs mer

Martin Korinth

Senior Software Developer
08-546 66 323
martin.korinth@jajja.com

Läs mer
mathias-hulven

Mathias Hulvén

Creative Manager
08-546 66 216
Mathias.Hulven@jajja.com

Läs mer

Nico Ahlqvist

Key Account Manager
08-546 66 267
nico.ahlqvist@jajja.com

Läs mer

Nikolas Laios

Key Account Manager
08-546 66 200
Nikolas.Laios@jajja.com

Läs mer

Patrick Kämpe

Director of Software Development
08-546 66 314
patrick.kampe@jajja.com

Läs mer

Pernilla Axelsson

Head of Content
08-546 66 200
pernilla.axelsson@jajja.com

Läs mer

Robin Wettervik

Key Account Manager
08-546 66 293
robin.wettervik@jajja.com

Läs mer

Roger Johansson

Account Manager
08-546 66 244
roger.johansson@jajja.com

Läs mer

Sanna Johansson

Head of Webproduction
054-202 11 64
Sanna.Johansson@jajja.com

Läs mer

Sara Morian

Project Manager (Föräldraledig)
08-546 66 379
sara.morian@jajja.com

Läs mer

Sebastian Edman

Front End Developer
054-202 11 67
sebastian.edman@jajja.com

Läs mer

Stina Danell

Account Manager
08-546 66 289
stina.danell@jajja.com

Läs mer

Thomas Rom

Senior Front End Developer
054-202 11 62
thomas.rom@jajja.com

Läs mer

Tommy Nilsson

Web Developer
054-202 19 36
tommy.nilsson@jajja.com

Läs mer

Ulrika Moolman

Client Relationship Manager
+971 52 357 46 08
ulrika.moolman@jajja.com

Läs mer

William Aboukhaléd

Account Manager
08-546 66 200
William.Aboukhaled@jajja.com

Läs mer

Ying Han

Accounting Manager
08-546 66 365
ying.han@jajja.com

Läs mer

Som Google Premium Partner har Jajja en unik ställning som utpräglad digitalbyrå, med mångårig erfarenhet och djupgående expertis av Google.