Medarbetare


Adam Sahlstedt

Head of Link Production
08-546 66 252
adam.sahlstedt@jajja.com

Läs mer

Anders Ellvin

Senior Web Developer
054-202 11 68
anders.ellvin@jajja.com

Läs mer

Anders Fudali

IT Operations Manager
08-546 66 212
anders.fudali@jajja.com

Läs mer

Andreas Wicksell

Sales Manager
08-546 662 33
Andreas.Wicksell@jajja.com

Läs mer

Carl-Michael El Bishti

Key Account Manager
08 546 662 59
Carl-Michael.ElBishti@jajja.com

Läs mer

Emelie Nordenskjöld

Project Manager
08-546 66 247
emelie.nordenskjold@jajja.com

Läs mer

Emelie Tillack

Head of Paid Channels
054-770 59 23
emelie.tillack@jajja.com

Läs mer

Emma McClane Kvarnström

Paid Channels Specialist
054-77 05 922
Emma.McClane@jajja.com

Läs mer

Erik Åberg

IT Operations Engineer
08-546 66 226
erik.aberg@jajja.com

Läs mer

Erika Uleander

Project Manager
08-546 662 48
Erika.Uleander@jajja.com

Läs mer

Fares Youcefi

Operations Manager
08-546 663 44
Fares.Youcefi@jajja.com

Läs mer

Fedora Artyushyna

Accounting Manager
08-546 663 64
Fedora.Artyushyna@jajja.com

Läs mer

Fredrik Strömberg

Key Account Manager
08 546 662 45
Fredrik.Stromberg@jajja.com

Läs mer

Gunnar Bark

Director of Production
054-202 13 90
gunnar.bark@jajja.com

Läs mer

Gunnel Sjölander

Accounts receivables
08-546 66 261
gunnel.sjolander@jajja.com

Läs mer

Håkan Åkerlund

Marketing Director
08-546 66 222
hakan.akerlund@jajja.com

Läs mer

Jarle Strand

Implementation Specialist
08-546 66 254
jarle.strand@jajja.com

Läs mer

Joakim Gudmunds

Front End Developer
054-202 15 97
Joakim.Gudmunds@jajja.com

Läs mer

Joakim Krook

SEO Specialist
054-202 11 65
Joakim.Krook@jajja.com

Läs mer

John Castillo

Software Developer
08-546 66 200
John.Castillo@jajja.com

Läs mer

Julia Lissel

Front End Developer
054-770 59 27
Julia.Lissel@jajja.com

Läs mer

Kristin Johansson

Front End Developer
054-770 59 25
Kristin.Johansson@jajja.com

Läs mer

Malin Rudby

Production Manager
08-546 66 379
malin.rudby@jajja.com

Läs mer

Marcus Sahlstedt

Link Developer
08-546 66 200
marcus.sahlstedt@jajja.com

Läs mer

Martin Korinth

Senior Software Developer
08-546 66 323
martin.korinth@jajja.com

Läs mer
mathias-hulven

Mathias Hulvén

Creative Manager
08-546 66 216
Mathias.Hulven@jajja.com

Läs mer

Nikolas Laios

Key Account Manager
08-546 66 200
Nikolas.Laios@jajja.com

Läs mer

Patricia Maroto

Key Account Manager
08-546 662 65
Patricia.Maroto@jajja.com

Läs mer

Patrick Kämpe

Director of Software Development
08-546 66 314
patrick.kampe@jajja.com

Läs mer

Rex Regeborg

SEO Specialist
08-546 662 34
Rex.Regeborg@jajja.com

Läs mer

Sanna Johansson

Head of Webproduction
054-202 11 64
Sanna.Johansson@jajja.com

Läs mer

Sara Morian

Production Manager
08-546 66 379
sara.morian@jajja.com

Läs mer

Sebastian Edman

Front End Developer
054-202 11 67
sebastian.edman@jajja.com

Läs mer

Stina Danell

Key Account Manager
08-546 66 289
stina.danell@jajja.com

Läs mer

Thomas Rom

Senior Front End Developer
054-202 11 62
thomas.rom@jajja.com

Läs mer

Som Google Premium Partner har Jajja en unik ställning som utpräglad digitalbyrå, med mångårig erfarenhet och djupgående expertis av Google.