Medarbetare


Adam Sahlstedt

Adam Sahlstedt

Head of Link Production
08-546 66 252
adam.sahlstedt@jajja.com

Läs mer

Anders Ellvin

Senior Web Developer
054-202 11 68
anders.ellvin@jajja.com

Läs mer

Anders Fudali

IT Operations Manager
08-546 66 212
anders.fudali@jajja.com

Läs mer

Andreas Allerdahl

Software Developer
08-546 66 200
andreas.allerdahl@jajja.com

Läs mer

Andreas Pettersson

Production Manager
054-202 11 61
andreas.pettersson@jajja.com

Läs mer

Beatrice Granath

Project Manager
08-546 66 232
beatrice.granath@jajja.com

Läs mer

Benjamin Berglund

Head of Key Accounts
08-546 66 283
benjamin.berglund@jajja.com

Läs mer

Charlotte Nobel

Senior Digital Marketing Advisor
08-546 66 200
charlotte.nobel@jajja.com

Läs mer

Chris Hedlund

Project Manager (föräldraledig)
08-546 66 341
chris.hedlund@jajja.com

Läs mer
Daniel Adolfsson

Daniel Adolfsson

Software Developer
08-546 66 200
daniel.adolfsson@jajja.com

Läs mer

Eleonor Eliasson

Project Manager
08-546 66 358
eleonor.eliasson@jajja.com

Läs mer

Elina Malmberg

Project Manager
08-546 66 359
elina.malmberg@jajja.com

Läs mer

Emelie Nordenskjöld

Project Manager (föräldraledig)
08-546 66 247
emelie.nordenskjold@jajja.com

Läs mer

Emelie Tillack

SEM Specialist
08-546 66 377
emelie.tillack@jajja.com

Läs mer

Erik Åberg

IT Operations Engineer
08-546 66 226
erik.aberg@jajja.com

Läs mer

Erik Matiasson

Sales Representative
08-546 66 259
erik.matiasson@jajja.com

Läs mer

Erkan Orhun

SEO Specialist
08-546 66 367
erkan.orhun@jajja.com

Läs mer

Felicia Strömberg

Production Manager
054-202 15 97
felicia.stromberg@jajja.com

Läs mer

Geir Halvorsen

SEO Specialist
08-546 66 234
geir.halvorsen@jajja.com

Läs mer

Gunnar Bark

Director of Production
054-202 13 90
gunnar.bark@jajja.com

Läs mer

Gunnel Sjölander

Accounts receivables
08-546 66 261
gunnel.sjolander@jajja.com

Läs mer

Håkan Åkerlund

Marketing Director
08-546 66 222
hakan.akerlund@jajja.com

Läs mer

Iris Vuoriniemi

Project manager
08-546 66 264
iris.vuoriniemi@jajja.com

Läs mer

Jarle Strand

SEO Specialist
08-546 66 254
jarle.strand@jajja.com

Läs mer

Jashar Serindal

Project Manager
08-546 66 200
jashar.serindal@jajja.com

Läs mer

Jens-Peter Sjöberg

Creative Director
08-546 66 200
jens-peter.sjoberg@jajja.com

Läs mer

Joanna Leijström

Project Manager
08-546 66 231
joanna.leijstrom@jajja.com

Läs mer

Johan Gunnarsson

Business Developer
08-121 34 578
johan.gunnarsson@jajja.com

Läs mer

Johanna Hellström

Project manager
08-546 66 352
johanna.hellstrom@jajja.com

Läs mer

Johanna Olsson

Front End Developer
054-202 11 63
johanna.olsson@jajja.com

Läs mer

John von Hofsten

Sales Manager
+971 437 58 113
john.hofsten@jajja.com

Läs mer

Johnny Axelsson

Project Manager
08-546 66 284
johnny.axelsson@jajja.com

Läs mer

Linda Olofsson

Project Manager
08-546 66 363
linda.olofsson@jajja.com

Läs mer

Maja Löfgren

Project Manager
08-546 66 272
maja.lofgren@jajja.com

Läs mer
Marcus Sahlstedt

Marcus Sahlstedt

Link Developer
08-546 66 200
marcus.sahlstedt@jajja.com

Läs mer

Marielle Henriksson

Front End Developer
08-546 66 378
marielle.henriksson@jajja.com

Läs mer

Martin Korinth

Senior Software Developer
08-546 66 323
martin.korinth@jajja.com

Läs mer

Martina Svensson

Copy Manager
08-546 66 361
martina.svensson@jajja.com

Läs mer
mathias-hulven

Mathias Hulvén

Creative Manager
08-546 66 216
Mathias.Hulven@jajja.com

Läs mer

Nico Ahlqvist

Business Developer
08-546 66 267
nico.ahlqvist@jajja.com

Läs mer

Niklas Backenhall

Sales Manager
08-546 66 265
niklas.backenhall@jajja.com

Läs mer

Nina Hadipour

Sales Representative
08-546 66 258
nina.hadipour@jajja.com

Läs mer
Patrick Kämpe

Patrick Kämpe

Director of Software Development
08-546 66 314
patrick.kampe@jajja.com

Läs mer

Roger Johansson

Key Account Manager
08-546 66 244
roger.johansson@jajja.com

Läs mer

Sandra Thörnstrand

SEM Specialist
08-546 66 376
sandra.thornstrand@jajja.com

Läs mer

Sangeeta Singh

Software Developer
08-546 66 200
sangeeta.singh@jajja.com

Läs mer

Sara Morian

SEM specialist
08-546 66 379
sara.morian@jajja.com

Läs mer

Sebastian Edman

Front End Developer
054-202 11 67
sebastian.edman@jajja.com

Läs mer

Sophie Adamsson

Project Manager
08-546 66 368
sophie.adamsson@jajja.com

Läs mer

Stina Danell

Account Manager
08-546 66 289
stina.danell@jajja.com

Läs mer

Stina Erhardsson

Project Manager
08-121 35 245
stina.erhardsson@jajja.com

Läs mer

Thomas Rom

Senior Front End Developer
054-202 11 62
thomas.rom@jajja.com

Läs mer
Tommy Nilsson

Tommy Nilsson

Web Developer
054-202 19 36
tommy.nilsson@jajja.com

Läs mer

Ulrika Moolman

Key Account Manager
+971 437 58 113
ulrika.moolman@jajja.com

Läs mer

Ying Han

Finance Assistant
08-546 66 365
ying.han@jajja.com

Läs mer

Som Google Premium Partner har Jajja en unik ställning som utpräglad digitalbyrå, med mångårig erfarenhet och djupgående expertis av Google.