Medarbetare


Adam Sahlstedt

Adam Sahlstedt

Head of Link Production
08-546 66 252
adam.sahlstedt@jajja.com

Läs mer

Anders Ellvin

Web Developer
054-202 11 68
anders.ellvin@jajja.com

Läs mer

Anders Fudali

IT Operations Manager
08-546 66 212
anders.fudali@jajja.com

Läs mer

Andreas Allerdahl

Software Developer
08-546 66 200
andreas.allerdahl@jajja.com

Läs mer

Andreas Dahllöf

Copy Manager
054-202 11 61
andreas.dahllof@jajja.com

Läs mer

Beatrice Granath

Online Project Manager
08-546 66 232
beatrice.granath@jajja.com

Läs mer

Benjamin Berglund

Sales Manager
08-546 66 283
benjamin.berglund@jajja.com

Läs mer

Caroline Halvarson

Partner Event Manager
08-546 66 256
caroline.halvarson@jajja.com

Läs mer

Chris Hedlund

Online Project Manager
08-546 66 341
chris.hedlund@jajja.com

Läs mer
Daniel Adolfsson

Daniel Adolfsson

Software Developer
08-546 66 200
daniel.adolfsson@jajja.com

Läs mer
Diana Ekström Ho

Diana Ekström Ho

Software Developer
08-546 66 200
diana.ekstrom.ho@jajja.com

Läs mer

Douglas Sandberg

Online Project Manager
08-546 66 346
douglas.sandberg@jajja.com

Läs mer

Eleonor Eliasson

Online Project Manager
08-546 66 358
eleonor.eliasson@jajja.com

Läs mer

Elina Malmberg

Online Project Manager
08-546 66 359
elina.malmberg@jajja.com

Läs mer

Emelie Nordenskjöld

Project Manager
08-546 66 247
emelie.nordenskjold@jajja.com

Läs mer

Emelie Tillack

SEM Specialist
08-546 66 377
emelie.tillack@jajja.com

Läs mer

Emil Lingsell

Web Developer
054-202 11 64
emil.lingsell@jajja.com

Läs mer

Erik Åberg

IT Operations Engineer
08-546 66 226
erik.aberg@jajja.com

Läs mer

Erik Matiasson

Sales Representative
08-546 66 259
erik.matiasson@jajja.com

Läs mer

Erkan Orhun

SEO Specialist
08-546 66 367
erkan.orhun@jajja.com

Läs mer

Felicia Strömberg

Production Manager
054-202 15 97
felicia.stromberg@jajja.com

Läs mer
flisa

Flisa

Office dog
08-546 66 200
Läs mer

Fredrik Stiernswärd

Sales Representative
08-546 66 271
fredrik.stiernsward@jajja.com

Läs mer

Geir Halvorsen

SEO Specialist
08-546 66 234
geir.halvorsen@jajja.com

Läs mer

Gunnar Bark

Director of Production
054-202 13 90
gunnar.bark@jajja.com

Läs mer

Gunnel Sjölander

Accounts receivables
08-546 66 261
gunnel.sjolander@jajja.com

Läs mer

Håkan Åkerlund

Marketing Director
08-546 66 222
hakan.akerlund@jajja.com

Läs mer
Hanna Nordling

Hanna Nordling

HR Generalist
08-546 66 209
hanna.nordling@jajja.com

Läs mer

Iris Vuoriniemi

Sales Representative
08-546 66 264
iris.vuoriniemi@jajja.com

Läs mer

Jarle Strand

SEO Specialist
08-546 66 254
jarle.strand@jajja.com

Läs mer

Jashar Serindal

Online Project Manager
08-546 66 200
jashar.serindal@jajja.com

Läs mer

Jens-Peter Sjöberg

Creative Director
08-546 66 200
jens-peter.sjoberg@jajja.com

Läs mer

Joanna Leijström

Online Project Manager
08-546 66 231
joanna.leijstrom@jajja.com

Läs mer

Johan Gunnarsson

Business Developer
08-121 34 578
johan.gunnarsson@jajja.com

Läs mer

Johanna Hellström

SEO Specialist
08-546 66 352
johanna.hellstrom@jajja.com

Läs mer

Johanna Olsson

Front End Developer
054-202 11 63
johanna.olsson@jajja.com

Läs mer

John von Hofsten

Sales Manager
+971 437 58 113
john.hofsten@jajja.com

Läs mer

Kristina Sjöström

Accounting Manager
08-546 66 208
kristina.sjostrom@jajja.com

Läs mer

Linda Olofsson

Online Project Manager
08-546 66 363
linda.olofsson@jajja.com

Läs mer

Malin Björklund

Sales Director
08-546 66 278
malin.bjorklund@jajja.com

Läs mer

Marcus Öhrfeldt

Account Manager
08-546 66 268
marcus.ohrfeldt@jajja.com

Läs mer
Marcus Sahlstedt

Marcus Sahlstedt

Link Developer
08-546 66 200
marcus.sahlstedt@jajja.com

Läs mer

Martin Korinth

Senior Software Developer
08-546 66 323
martin.korinth@jajja.com

Läs mer

Martina Svensson

Copy Manager
08-546 66 361
martina.svensson@jajja.com

Läs mer
mathias-hulven

Mathias Hulvén

Creative Manager
08-546 66 216
Mathias.Hulven@jajja.com

Läs mer

Mohamed Lamaa

Online Marketing Specialist
08-546 66 356
mohamed.lamaa@jajja.com

Läs mer

My Anderberg

SEM Specialist
08-546 66 369
my.anderberg@jajja.com

Läs mer

Nico Ahlqvist

Business Developer
08-546 66 267
nico.ahlqvist@jajja.com

Läs mer

Niklas Backenhall

Sales Manager
08-546 66 265
niklas.backenhall@jajja.com

Läs mer
nina-hadipour

Nina Hadipour

Sales Representative
08-546 66 258
nina.hadipour@jajja.com

Läs mer

Oskar Alm

Training & Events Manager
08-546 66 279
oskar.alm@jajja.com

Läs mer
Patrick Kämpe

Patrick Kämpe

Director of Software Development
08-546 66 314
patrick.kampe@jajja.com

Läs mer
Patrik Engholm

Patrik Engholm

Head of Link Development
08-546 66 215
patrik.engholm@jajja.com

Läs mer

Rebecca Blakstad Bergström

Front End Developer
054-202 11 65
rebecca.blakstad-bergstrom@jajja.com

Läs mer

Rebecka Jonsson

Online Project Manager
08-546 66 366
rebecka.jonsson@jajja.com

Läs mer

Roger Johansson

Key Account Manager
08-546 66 244
roger.johansson@jajja.com

Läs mer

Sandra Thörnstrand

SEM Specialist
08-546 66 376
sandra.thornstrand@jajja.com

Läs mer

Sangeeta Singh

Software Developer
08-546 66 200
sangeeta.singh@jajja.com

Läs mer

Sanna Johansson

Production Manager
054-202 11 66
sanna.johansson@jajja.com

Läs mer

Sebastian Edman

Front End Developer
054-202 11 67
sebastian.edman@jajja.com

Läs mer

Stina Erhardsson

Project Manager
08-121 35 245
stina.erhardsson@jajja.com

Läs mer

Thomas Rom

Front End Developer
054-202 11 62
thomas.rom@jajja.com

Läs mer
Tommy Nilsson

Tommy Nilsson

Front End Developer
054-202 19 36
tommy.nilsson@jajja.com

Läs mer

Ulrika Moolman

Key Account Manager
+971 437 58 113
ulrika.moolman@jajja.com

Läs mer

Ying Han

Finance Assistant
08-546 66 365
ying.han@jajja.com

Läs mer

Vad säger Google om Jajja Media Group

”I Sverige finns fyra kvalificerade Google Premium Partner. Vår Premium Partner Jajja Media Group möter Googles högsta krav på kompetens, kundsupport och har en unik kunskapsnivå och ett mångsidigt expertkunnande”